Płyty, pręty, taśmy

Płyty, pręty i taśmy z tworzyw sztucznych

Półfabrykaty (płyty, pręty, wałki, rury) z tworzyw sztucznych są w stałej ofercie firmy REMA. Posiadamy szeroki asortyment dostępny prosto z naszego magazynu. Wszystkie elementy docinamy na wymiar zgodnie zapotrzebowaniem klienta. Od prawie 20 lat współpracujemy z pionierami jeśli chodzi o produkcję tworzyw sztucznych, dzięki czemu oferowane produkty są najwyższej jakości. Dodatkowo oferujemy obróbkę CNC tworzyw sztucznych wykonywaną w nowoczesnym zakładzie.

Płyty, pręty i rury

Oferujemy pełną gamę półfabrykatów z tworzyw sztucznych, zaczynając od podstawowych tworzyw takich jak polietylen, poliamid, poliacetal i teflon do wysoko gatunkowych takich jak PVDF, PEEK i inne. Doświadczona kadra techniczna pomaga w wyborze odpowiedniego tworzywa do danego zastosowania. Współpracujemy blisko z największymi producentami konstrukcyjnych tworzyw sztucznych, dzięki czemu oferujemy produkty najwyższej jakości. Tworzywa w naszej ofercie to między innymi:

Polietylen PE1000, PE500Polietyleny domieszkowanePoliamid PA6Poliacetal POM
PETTeflon PTFEPoliuretan PURPoliwęglan i pleksiglas PMMA
TekstolitPolipropylen PPPVCPEEK
ABSPPSUPEIi inne..

Stałą pozycją w naszym magazynie jest polietylen PE1000 najwyższej światowej jakości, produkcji - firmy Murtfeldt.

Taśmy z polietylenu

W naszej ofercie znajdują się również wytłaczane taśmy z polietylenu. Są one powszechnie stosowanym elementem maszyn. Stosowane są jako ślizgi pod łańcuchy czy taśmy modularne. Zapewniają one doskonałą jakość przy stosunkowo niskiej cenie. Oprócz taśm, oferujemy również wytłaczane profile z polietylenu.

Lista

  • menu z tworzywami

Pomoc w doborze