Łańcuchy płytkowe REXNORD

Rexnord TableTop

Łańcuchy płytkowe REXNORD od ponad 20 lat są dostarczane przed firmę REMA do największych klientów w Polsce. Jako pierwsi zostaliśmy przedstawicielami REXNORD w Polsce i wdrożyliśmy produkty tej marki w polskich firmach.

Łańcuchy płytkowe są podstawowym produktem stosowanym w systemach transportu wewnętrznego w każdej gałęzi przemysłu. Łańcuchy prostobieżne i skrętne są doskonałym rozwiązaniem do wydajnego transportu w nawet najbardziej wymagającym środowisku pracy. Oferujemy łańcuchy plastikowe, stalowe, nierdzewne, koralikowe oraz bazujące na łańcuchach rolkowych. Ponadto, łańcuchy te są produkowane z różnych materiałów dostosowanych do konkretnych zastosowań, dzięki czemu sprostają nawet najtrudniejszym warunkom pracy.

Rexnord posiada ponad 120 lat doświadczenia w produkcji łańcuchów płytkowych. Doświadczenie to przekłada się na wyjątkową jakość i zaawansowanie techniczne produktów. Zespoły inżynierów cały czas pracują nad udoskonalaniem produktów tak aby sprostać wymaganiom przemysłu. Dzięki temu łańcuchy TableTop produkcji Rexnord zyskały uznanie w największych firmach na świecie.

Zastosowanie

Łańcuchy płytkowe są powszechnie stosowane w branżach takich jak:

BrowaryPrzetwórstwo spożywcze
PolmosyRozlewnie napojów i wód
Przetwórstwo mleczarskieSamochodowa
ChemicznaInne

Typy 

Dobór łańcuchów