Historia Firmy

Historia firmy REMA

Przedsiębiorstwo "REMA" Sp. z o.o. zostało założone w roku 1999 z siedzibą firmy w Koluszkach koło Łodzi. Od początku swojej działalności firma zajmowała się wprowadzaniem na rynek polski produktów firm REXNORD, jak również firm POLY HI SOLIDUR DEUTSCHLAND oraz MURTFELDT KUNSSTOFFE GmbH.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów, w roku 2004 firma rozszerzyła ofertę o obróbkę CNC tworzyw sztucznych. W kolejnych latach park maszynowy był rozbudowywany tak aby sprostać zapotrzebowaniu oraz wymaganiom jakościowym klientów.

Kolejnym ważnym krokiem w rozwoju firmy "REMA" było przeniesienie firmy do nowej siedziby w Brzezinach koło Łodzi w roku 2010. Było to spowodowane koniecznością zwiększenia zarówno powierzchni biurowej jak i magazynowo-produkcyjnej.

W roku 2014 Spółka wdrożyła zintegrowany system zarządzania jakością i środowiskowego z godny z wymaganiami norm ISO 9001 i ISO 14001 co zostało potwierdzone certyfikatem PAJ CERT.

REMA od początków działalności współpracuje z największymi firmami w kraju z branży rozlewniczej, browarniczej, przetwórstwa spożywczego, motoryzacyjnej oraz kluczowymi producentami przenośników i maszyn do przemysłu. Długotrwałe relacje z klientami świadczą o zaufaniu i jakości obsługi.

Zarząd firmy dokłada starań aby firma w dalszym ciągu dynamicznie się rozwijała. W planach jest dalsze zwiększanie możliwości działu obróbki CNC oraz zapewnianie możliwe najlepszej i najszybszej obsługi na produkty firmy Rexnord. Dokładamy wszelkich starań aby wspierać klientów we właściwym doborze produktów do zastosowania.

Kontakt

Prosimy o kontakt poprzez formularz oraz wysłanie odpowiednich plików na nasz adres mailowy (w przypadku więszkych plików prosimy o link do pobrania)